Termálne kúpalisko Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Tobogánový svet • Tobogánový svet otvorilo Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder pri príležitosti jeho 40. výročia založenia.Tobogánový svet ponúka množstvo adrenalínových atrakcií, niektoré z nich sú na Slovensku novinkou. Môžete si tu vyskúšať točivý, super rýchly či vrtký tobogán. Na kĺzanie môžete použiť gumové kolesá. Tobogán  človeka zatočí, "zhltne" v lieviku, vystrelí na U-rampe kolmo hore. Je tu dokonca tobogán so štyrmi samostatnými dráhami vedľa seba, kde môže celá rodina súťažiť o to, kto dosiahne najlepší čas. A to nie len tak akože. Všetko snímajú kamery, zaznamenávajú rýchlosť a na tabuli si môže každý pretekár pozrieť svoje umiestnenie.
 • Jazda na tobogánoch je možná po vložení kreditu ( 3,00 EUR, 6,00 EUR, 9,00EUR) do čipového náramku. Po vyčerpaní kreditu, môžte kredit znova doplniť. Nevyčerpanú čiastku Vám vyúčtujeme v pokladni pred výstupom cez turniket. Po výstupe cez turniket, nevysporiadané kredity zakúpené na tobogany nie je možné vyúčtovať!

Cenník

Family Slide0,15 EUR / 1 jazda
Tunnel - Funnel0,25 EUR / 1 jazda
Vahadlo0,25 EUR / 1 jazda
Multislide0,25 EUR / 1 jazda

Váhadlo

 • Stupeň obtiažnosti kĺzania je ťažký.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 120cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 74,9 m

  Na gumových matracoch ktoré môžete používať sami, či vo dvojici, vyštartujete z výšký 11,08 m prudkým šmýkaním sa smerom dole a potom zas hore. Rýchlosť tobogánu je pomerne vysoká a je doplnená vodnými atrakciami.

Tunnel - Funnel

 • Stupeň obtiažnosti skĺznutia je stredne ťažký.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 100,17 m

  Tobogán je tvarom veľmi zaujímavý, má veľa zákrut a zatočení. Vytvára správny adrenalín. Na konci tejto cesty vôjdete do veľkej "cibule" kde Vás to ešte zatočí a vymrští do pristávacieho bazéniku.

Multislide - 4 dráhy

 • Stupeň obtiažnosti skĺznutia je stredne ťažký.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110 cm
  Štartovacia výška - 8,18 m
  Dĺžka - 61 m

  Tento tobogán tvoria štyri samostatné dráhy, vďaka ktorým sa môže zabávať celá rodina spolu. Šmýkať sa môžete na šmýkacích koberčekoch alebo aj bez nich. Tobogán je vhodný aj pre deti od minimálnej výšky 110 cm.

Veľký Meder Termálne kúpalisko - Ďakujeme za Vašu priazeň