SPA & Wellness hotel Orchidea*** Veľký Meder na Slovensku

Hotelový wellness  • Ako vyzerá radosť zo života, by asi každý definoval trochu inak. Cesta, po ktorej sa dá k takémuto výsledku dôjsť, je ale pre všetkých rovnaká. Wellness je doslova životný štýl, ktorý smeruje k čo najväčšej fyzickej i duševnej pohode - radosti zo života.

    Wellness je slovom pochádzajúcim z anglického spojenia well-being a znamená celkovo vyvážený telesný i mentálny stav človeka. Všetky wellness pobyty sú pripravené tak, aby človeka naviedol k zdravšiemu štýlu života, a to vo všetkých jeho sférach. Wellness balíčky sú zložené z ľahších wellness procedúr, optimálnej výživy a aktívneho pobytu. Zmeňte svoj život od základov!


  • SPA & Wellness Hotel Orchidea *** ponúka svojim hosťom nové poňatie relaxácie a odpočinku. Pripravili sme pre Vás celý rad wellness programov a wellness pobytov pre upevnenie Vášho zdravia, zlepšenie kondície a pozdvihnutie sebavedomia.

    Súčasťou hotela je rekreačné a rehabilitačné zariadenie Wellness s teplým bazénom, vybaveným masážnymi tryskami, vírivou lavicou, protiprúdom a whirpoolem pre 12 osôb. Nadväzujúce časť wellness ponúkne aróma saunu, fínsku saunu, parný kúpeľ, ochladzovací bazén a tepidárium. Osprchovanie tropickým dažďom medzi návštevou jednotlivých kabínok prináša pocit úplného uvoľnenia, ktoré si potom návštevník odnáša a rád ich znovu vyhledá.V letných mesiacoch pre hotelových hostí je plavecký bazén k dispozícii od 09:00 do 18:00 - gratis


Ďakujeme za Vašu priazeň